AKCIA  V MAURO SIMON CLINIC  - ESTETICKÁ MEDICÍNA - 20 %  SKINBOOSTER S KYSELINOU HYALURÓNOVOU, -20% VÝPLŇ VRÁSOK S KYS.HYALURÓNOVOU A -20% BOTULOTOXÍN JEDNA LOKALITA          AKCIA V OPTIKE  -20 % AŽ - 50% NA DIOPTRICKÉ RÁMY A SLNEČNÉ OKULIARE + PLEŤOVÁ MASKA INNEA K NÁKUPU

Antipigmentačná mezoterapia MD:COMPLEX

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
69,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
ROVNOMERNÉ SFARBENIE PLETI S VITAMÍNMI A PEPTIDMI

Depigmentačný a revitalizačný koktail MD:COMPLEX Melanoceuticals je zapracovaný do pleti pomocou mikroihličkovania, ktoré je založené na samoobnovovacej schopnosti pokožky. Toto ošetrenie normalizuje a zvyšuje aktivitu metabolických procesov, zabraňuje fotostárnutiu kože, zaisťuje rýchle obnovenie tkanív. Udržuje tonus, elasticitu a zaisťuje zdravý vzhľad pokožky. 


Ošetrenie odporúčame pri: 
- hyperpigmentácií rôzneho pôvodu
- fotostárnutí kože
- regenerácií a hydratácií pokožky
- alebo len potrebujete pleť zrevitalizovať a vrátiť jej zdravý vzhľad. 

Vhodné pre všetky vekové kategórie. Použité liečivé koktaily a séra počas ošetrenia sú individuálne vybraté podľa Vašej pleti.


Koncentrát MD:COMPLEX Melanoceuticals obsahuje vysokú koncentráciu peptidov s postupným uvoľňovaním aktívnych zložiek ako: kyselinu tranexamovú, glutation, azeloglicin, kyselinu kojovú, alfa arbutin, kyselinu glykolovú, citrónovú a askorbovú. Skutočne jedinečné zloženie prípravkov, ktoré dodá Vašej pleti potrebný depigmentačný, antioxidačný a zosvetľujúci účinok.  

 
Prístroj Dermapen je vybavený mikroihličkami, ktoré prepichujú kožu vysokou rýchlosťou v ošetrovanej oblasti vo vertikálnom smere. Pri procese hojenia sa spúšta mikrotraumat a nová syntéza kolagénu. Okrem stimulácie tvorby kolagénu ihličky tiež vytvarajú kanáliky, ktorými sa účinné látky zavádzajú do kože oveľa rýchlejšie a efektívnejšie. Tým pádom má frakčné mikroihličkovanie dvojaký účinok.