AKCIA  V MAURO SIMON CLINIC  - ESTETICKÁ MEDICÍNA - 20 % PERY A VÝPLŇ VRÁSOK S KYSELINOU HYALÚRONOVOU    KOZMETOLÓGIA  - 20% PRÍSTROJOVÉ ANTI AGE OŠETRENIE OXYGENEO +  A  INTENZÍVNE ANTI AGE PEPTIDOVÉ  KOZMETIKÉ  OŠETRENIE HYDROPEPTIDE     AKCIA V OPTIKE  -20 % AŽ - 50% NA DIOPTRICKÉ RÁMY A SLNEČNÉ OKULIARE + PLEŤOVÁ MASKA INNEA K NÁKUPU

Anti age mezoterapia MD:COMPLEX

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
69,00 €
Kúpiť
OMLADENIE PLETI S VITAMÍNMI A PEPTIDMI

Intenzívny antiagingový koktail MD:COMPLEX Antiage Intensive je zapracovaný do pleti pomocou mikroihličkovania, ktoré je založené na samoobnovovacej schopnosti pokožky. Toto ošetrenie znižuje pravdepodobnosť vzniku vrások a predčasného starnutia, pokožka sa stáva žiarivá, elastická a pružná. Po ošetrení ma pokožka obnovenú hydratáciu a životaschopnosť buniek a navyše je chránená pred agresívnym vonkajším poškodením.

Ošetrenie odporúčame pri: 
- staršej pokožke
- vzniku vrások
- strate pružnosti kože
- unavenej, mdlej, vystresovanej pokožke
- alebo ak potrebujete pleť zrevitalizovať a vrátiť jej žiarivý vzhľad. 

Vhodné pre zrelší typ pleti. Použité liečivé koktaily a séra počas ošetrenia sú individuálne vybraté podľa Vašej pleti.


Koncentrát MD:COMPLEX Antiage Intensive obsahuje vysokú koncentráciu peptidov s postupným uvoľňovaním aktívnych zložiek ako: kyselina hyalurónova, kyselina pyrohroznová, argirelin, L-karnitín, organický kremík, sodná soľ DNA, dimetylaminoetanol. Skutočne jedinečné zloženie prípravkov, ktoré dodá Vašej pleti potrebný antiagingový a antioxidačný účinok. 


  Prístroj Dermapen je vybavený mikroihličkami, ktoré prepichujú kožu vysokou rýchlosťou v ošetrovanej oblasti vo vertikálnom smere. Pri procese hojenia sa spúšta mikrotraumat a nová syntéza kolagénu. Okrem stimulácie tvorby kolagénu ihličky tiež vytvarajú kanáliky, ktorými sa účinné látky zavádzajú do kože oveľa rýchlejšie a efektívnejšie. Tým pádom má frakčné mikroihličkovanie dvojaký účinok.